SK Hradec Králové

Potřebujete konečně začít sportovat nebo začít dělat něco pro své zdraví, ale nevíte, kam chodit a jak se k tomu donutit? Je tu sportovní klub, ve kterém si užijete skvělého vyžití a vyplavíte endorfiny.

Elektronická cigareta

Kouření způsobuje rakovinu. Ministr zdravotnictví to každému kuřákovi denně připomíná na jím zakoupené krabičce cigaret. Chcete i přesto nadále kouřit, ale bojíte se o své zdraví? Přesně Vám nabízíme elegantní a kompromisní řešení, kterým je elektronická cigareta!

Elektronická cigareta je tím nejlepším řešením pro ty, kteří se snaží přestat kouřit nebo kteří chtějí začít lépe pečovat o své zdraví. Tento fenomén je totiž zdravotně nezávadný, jelikož odpadní látkou jím vylučovanou je čistá vodní pára namísto nebezpečného tabákového kouře obsahujícího tisíce škodlivin. Tato pára je navíc obohacována chutí a vůní obsaženou v některém z námi nabízených e-liquidů!

Zapomeňte na nepříjemný zápach

Největší výhodou, kterou má elektronická cigareta, je kromě zdravotní nezávadnosti taktéž její vůně, kdy nebudete již nadále obtěžovat sebe ani své blízké nepříjemným zápachem!

Elektronická cigareta
5 (100%)2