SK Hradec Králové

Potřebujete konečně začít sportovat nebo začít dělat něco pro své zdraví, ale nevíte, kam chodit a jak se k tomu donutit? Je tu sportovní klub, ve kterém si užijete skvělého vyžití a vyplavíte endorfiny.

Kliky

Není pravdou, že kování, které má plnit především bezpečnostní funkci, nemůže mít dokonalý design nebo zajímavé provedení. Přesvědčte se v e-shopu kliky-kování.cz.
Najdete zde například panikové kování FAB 90 1 – bodové. Jeho velkou předností je to, že pouze nepatrně vystupuje nad povrch dveří, což ho předurčuje k instalaci i ve velmi stísněných podmínkách. Má protipožární provedení a splňuje veškeré bezpečnostní normy. Dokonalé provedení kování snižuje možnost zranění i při nouzové a akutní situaci. Nebo kupříkladu otočné kliky PR2E00. Usnadňují otevírání i velmi těžkých dveří a uplatní se tam, kde jsou dveře často otevírány.

Panikové kování

Panikové kování najde své uplatnění tam, kde je zvýšené riziko vzniku ohrožení osob v místnosti. Pokud si nevíte rady, jaký typ vybrat, obraťte se na e-shop kliky-kování.cz.

Kliky
3 (60%)1