SK Hradec Králové

Potřebujete konečně začít sportovat nebo začít dělat něco pro své zdraví, ale nevíte, kam chodit a jak se k tomu donutit? Je tu sportovní klub, ve kterém si užijete skvělého vyžití a vyplavíte endorfiny.

Období dovolených

10737118-6032759295654-94646912-n.png

To je čas, kdy si máme odpočinout a relaxovat, abychom nabrali nových sil a přišli na jiné myšlenky. Abychom svou duši i tělo očistili od všech neduhů. Každý si svou očistu představuje jinak a sám ví nejlépe, co jemu pomůže k nabrání sil do dalších pracovních dnů, které ho po dovolené čekají. Někdo si neumí dovolenou představit bez moře, jiný se drápe po horách, další zase chodí po stopách historie.

Spojte vše do jednoho

Moře tedy nahradíme sladkou vodou, ale turistika po okolí v malebném kraji pár desítek kilometrů na sever od Prahy, místa s nádechem historie a sportovní vyžití u vody Vám nabídne Máchovo jezero http://www.elite-stare-splavy.cz/ubytovani.html. Ubytování můžete zvolit, jaké chcete. Chatky, hotely, stan, širák. Plno stánků s občerstvením nebo restaurací. Dobré spojení se světem v podobě dopravních prostředků. To jde, ne?

Období dovolených
4 (80%)1
perla3.jpg