SK Hradec Králové

Potřebujete konečně začít sportovat nebo začít dělat něco pro své zdraví, ale nevíte, kam chodit a jak se k tomu donutit? Je tu sportovní klub, ve kterém si užijete skvělého vyžití a vyplavíte endorfiny.

Vonné tyčinky

Víte, k čemu slouží aromaterapie? Léčba vůní se stala součástí léčebných postupů, protože je dokázáno, že čichové nervy hrají důležitou roli při spouštění emocí, jako je radost, náklonnost, naladění. I obyčejné vonné tyčinky mohou účinně potlačovat depresivní pocity, smutek a žal.
Aroma léčení je jedním z nejdostupnějších, ale složitější terapie přenechejte odborníkům. Vonné tyčinky jsou však pro váš domov neškodné, pokud je umíte dobře používat a vybíráte si příjemné, případně léčivé rostlinné vůně.

Síla bylinek a rostlinek

O síle anýzových, bazalkových, bergamotových i dalších esenciálních olejů lze jen polemizovat. I vonné tyčinky však sehrají roli proti nespavosti, bolesti hlavy, smutku a podobně. Nevěříte? Vyzkoušejte si, jak na vás které vůně působí. Používejte častěji ty, které vám přinášejí uspokojení a pohodu.

Vonné tyčinky
5 (100%)2